GUM & IMMUNITY | SILNÁ IMUNITA

Posilněte imunitu jednoduše a chutně s želé bonbóny Gum & immunity, v nichž se skrývá vitamin D a zinek

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: ERBER
265 Kč
Kategorie: ZDRAVÉ MLSÁNÍ
Immunity
Novinka

Jak jistě víte, nezdravá strava, nedostatek fyzické aktivity a neustálý stres oslabují naše tělo. Posilněte ho s Gum & immunity od Gumme! Nejenže dodáte svému tělu tolik potřebný vitamin D3 a zinek, jež jsou pro silnou imunitu nepostradatelné, ale navíc si pochutnáte na fantastické pomerančové chuti, kterou si zamilujete na první žvýknutí.

 

V jedné dávce (2 želé) Gum & immunity se skrývá 100 μg vitaminu D3, jež pozitivně ovlivňuje celý organismus, a to včetně imunitního a kosterního systému. Vlivem klimatu v našich končinách však většina z nás trpí jeho nedostatkem. Proto je potřeba jej pravidelně doplňovat nejen slunečním zářením, ale i doplňky stravy. Kromě něj v tomto malém oranžovém želé zázraku najdete také 5 mg neméně důležitého zinku, který má taktéž obrovský vliv na obranyschopnost a stav kostí.

 

Jaké jsou výhody Gum & immunity?

  • Dodá vašemu tělu potřebný vitamín D3 a zinek.
  • Podporuje a posiluje imunitní systém.
  • Příznivě ovlivňuje stav kostí.
  • Je ve formě želé – jednodušší a příjemnější forma pro konzumaci než tablety.
  • Má osvěžující pomerančovou chuť.
  • Bude vám chutnat. ;-)

 

Chcete posílit své tělo, aby bylo odolnější a zdravější? Pořiďte si Gum & immunity od Gumme a žvýkejte 2 želé každý den. Jak jednoduché a dobré – pro vaše tělo i chuťové buňky.

 

Produkt skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte jej nadměrnému teplu, vlhkosti nebo slunečnímu světlu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku a uchovávejte ho mimo dosah dětí. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu. Spotřebujte do data expirace uvedeného na obalu.

Zpět do obchodu