OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ

Olej ze semen ostropestřce mariánského lisovaný za studena – posílí játra a napomůže s hubnutím.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: ERBER
200 Kč
Kategorie: OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ
500 ml: 50 dávek à 4,- Kč

Ostropestřecový olej je oblíbený produkt, který se získává ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Je lisovaný za studena a je skvělým zdrojem kyseliny linolové neboli polynenasycené omega-6 mastné kyseliny, jež patří mezi tzv. esenciální mastné kyseliny, které lidský organismus nedokáže sám vytvořit. Proto je musíme v pravidelných dávkách a v přiměřeném množství přijímat v potravě.

 

Kyselina linolová přispívá především k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Skvěle pomůže ale také při hubnutí a shazování nadbytečných kilogramů. Kyselina linolová totiž nepouští tuk do buněk a díky enzymu lipáza jej přesune do svalů, kde se jednoduše spálí při výrobě energie. Aby však došlo k požadovanému spalování, musíte své svaly rozpohybovat. Pokud chcete tedy zhubnout, je důležité se aktivně hýbat a cvičit.

 

Účinky kyseliny linolové:

  • Urychluje metabolismus.
  • Snižuje cholesterol v krvi.
  • Potlačuje ukládání tuků.
  • Napomáhá při hubnutí.
  • Mírní pocity hladu.
  • Brání odbourávání svalové hmoty.

 

Ostropestřecový olej navíc příznivě ovlivňuje jaterní metabolismus – posiluje játra, urychluje jejich regeneraci a působí i preventivně. Užívá se při potížích se žlučníkem.

 

Olej z ostropestřce mariánského je také výborným zdrojem přírodního vitamínu E. Je tedy výborným antioxidantem, který chrání buňky před volnými radikály, a používá se při celkové detoxikaci organismu.

 

Pořiďte si náš ostropestřecový olej – posílíte játra a začněte shazovat nadbytečné tuky.

 

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Užívání přípravku dětmi nad 3 roky, těhotnými a kojícími ženami je nutné konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Zpět do obchodu