FIT & BEAUTY

Vyživte své tělo kombinací kolagenu, vitamínů, minerálů a kyseliny hyaluronové, a podpořte tak svou přirozenou krásu.

Příchuť
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Značka: Pro Nutrition
287 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY

Toužíte po krásné a zářivé pleti bez poskvrnky, nádherných lesklých vlasech a pevných nehtech, které se nelámou? Potom zbystřete své ženské smysly a objevte FIT & Beauty – prvotřídní doplněk stravy, který dokonale vyživí vaše krásné tělo zevnitř a podpoří vaši přirozenou krásu.

 

V doplňku Fit & Beauty se totiž skrývá perfektní kombinace kolagenu, vitamínů, minerálů a kyseliny hyaluronové. Dodá tak vašemu tělu přesně to, co potřebuje.

 

Hlavní složkou produktu je kolagen – nejrozšířenější protein v těle, který je zároveň nepostradatelnou součástí pojivové tkáně kůže, šlach, vazů a svalů. Navíc zastává v těle mnoho důležitých funkcí, včetně podpory zdraví pokožky a kloubů. Kromě toho ale i účinně snižuje bolesti kloubů a významně posiluje kostní systém.

 

Pro koho je Fit & Beauty určený?

Fit & Beauty je ideálním doplňkem pro řadu žen, kterým záleží na jejich vzhledu a zdravém těle. Účinky doplňku bezpochyb oceníte, ať už jste aktivní, nebo dáváte spíše přednost sedavějšímu stylu života. Hlavní je, že vám na sobě záleží a chcete zlepšit svůj fyzický vzhled a posílit zdraví kloubů, svalů a kostního systému těla.

 

Jaké jsou výhody Fit & Beauty:

  • Má pozitivní dopad na vzhled a zdraví pokožky, vlasů a nehtů – budou mnohem zdravější a krásnější.
  • Důležitou roli hraje také ve zdraví vašich kloubů – ochrání je před bolestí a zraněním při sportu i běžných aktivitách.
  • Přispívá ke správnému fungování svalů těla, zabraňuje ztrátě svalové hmoty a zvýší úroveň vaší síly.
  • Kyselina hyaluronová hydratuje vaši pokožku a účinně působí při její revitalizaci a omlazení.
  • Pomůže vám v boji proti akné a dalším kožním onemocněním.
  • Potěší příjemnou malinovou chutí.

 

Vyživte své krásné tělo zevnitř, a podpořte tak svou přirozenou krásu. Díky doplňku Fit & Beauty si budete užívat spousty úžasných benefitů, které ocení každá žena.

Zpět do obchodu